Propozycje stylizacji z japonkami Havaianas

Myślę, że każdy z Was się zgodzi, że klapki i japonki to najwygodniejsze buty na letnie ciepłe dni! Lekkie, elastyczne i dodatkowo dają komfort w gorące dni 🙂 Pewnie najczęściej są przez Was kojarzone z plażą, a sprawdzą się zarówno na miejskie spacery, rower, wyjścia na obiad zakupy czy plac zabaw z maluchem. I powiem Wam, że modele japonek nie muszą być nudne! Dzisiaj przygotowałam dla Was post razem z marką Havaianas– dwie propozycje na stylizacje z modelami japonek z linii Slim oraz z linii St.Tropez.

Japonki marki Havaianas wywodzą się z Brazylii stąd od zawsze kojarzyły się z plażą i wakacjami. Poza typowymi japonkami marka Havaianas wprowadziła miejskie klapki z linii St Tropez, które chciałabym Wam dzisiaj również pokazać. Będą idealne na różne okazje nie tylko plażę, ale również spacer na lody, lunch ze znajomymi czy na piątkowe casualowe wyjście do pracy.

Tradycyjnie wybrałam modele w kolorach: miejskie St.Tropez z pomarańczową podeszwą w różnokolorowy wzór, natomiast plażowe pudrowe. Przygotowałam dwie stylizacje, jedną bardziej dziewczęcą z sukienką uchwyconą z zakupami i świeżymi truskawkami, a drugą w stroju kąpielowym, słomianym kapeluszu i koszuli.

Dajcie znać która stylizacja bardziej Wam się podoba! Macie w swojej szafie parę japonek na lato? 🙂

 

Propozycja miejskiej stylizacji z japonkami Havaianas:

 

Propozycja plażowej stylizacji z japonkami Havaianas:

 

Post powstał we współpracy z marką Havaianas.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*