Przygotowania na jesień- nawilżacz powietrza BEABA

Witajcie kochani! Na zewnątrz coraz chłodniej, czuć w powietrzu jesień! Wasza szafa jest już gotowa na jesienne dni? 🙂

Zapewne już wspominałam, że jesień t moja ulubiona pora roku! Kolorowe liście na drzewach, warstwowe stylizacje i chłodne wieczory pod kocem z kubkiem gorącej herbaty  z książką to moja kwintesencja jesieni. Alek zasypia wyjątkowo wcześnie, zazwyczaj ok 20 więc wieczory mogę poświęcić na czytanie lub ulubiony serial 🙂

Jesień to również początek okresu grzewczego w mieszkaniach dlatego wtedy warto pomyśleć do dobrym nawilżeniu mieszkania i oczyszczeniu powietrza. Ogrzewanie bardzo osusza powietrze i przyczynia się do spadku odporności. Od kiedy w naszym domu pojawił się Alek postanowiliśmy, że w naszym mieszkaniu zadbamy o dobrą jakość powietrza. Szukałam czegoś cichego i dyskretnego aby nie budziło malucha podczas snu.

Niedawno przyszła do mnie paczka z nawilżaczem powietrza marki BEABA. Jest to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, który poza nawilżeniem ma również zadanie odświeżające. Urządzenie zapewnia większy komfort oddychania, a także lepszy sen. Dzięki ultradźwiękowej technologii, membrana urządzenia wprawiona zostaje w wibracje, które rozbijają cząsteczki wody ze zbiornika na parę wodną w postaci chłodnej mgiełki, a następnie uwalniają tę mgiełkę na zewnątrz do pomieszczenia.

A jak u Was z jakością powietrza w mieszkaniu? Macie w swoim domu nawilżacz powietrza? 🙂

Produkty marki BEABA możecie kupić TUTAJ.

 

sukienka/dress: Manifiq&Co

sweter/sweater: Square13

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*