Remix- wyjątkowy second hand online

Witajcie kochani!

Nie raz pytacie gdzie znaleźć coś wyjątkowego i unikatowego. Takim miejscem są oczywiście vintage shopy i second handy. Z racji, że ostatnio zdecydowanie mam mniej sił, szybciej się męczę i staram się unikać miejsc gdzie ktoś może mnie popchnąć (a wiadomo jak czasem wygląda dzień dostawy w second-hand) zaczęłam się rozglądać nad internetową możliwością zakupienia wyjątkowych ubrań. I wyobraźcie sobie, że znalazłam Second Hand Online- Remix!

Co to jest Remix?

Remix to największy, międzynarodowy secondhand online — Remix. Remix w dużej mierze skupia się na markach premium oraz markowych ubraniach i akcesoriach. Na Remix codziennie pojawia się ponad 10 tysięcy nowych przedmiotów. Dlaczego zakupy na Remix są wyjątkowe? Codziennie można trafić na promocje i obniżki cen, ceny produktów spadają o -5% każdego dnia o godz. 15:00, a rabat kumuluje się aż do -75% dlatego można kupić ubrania wyjątkowo tanio!.

Eko-fashion & zero waste- dlaczego warto kupować używane ubrania?
Wiecie, że branża odzieżowa jest jednym z pionierów produkcji śmieci! Około 92 miliony
ton odpadów rocznie trafiają na wysypiska w efekcie produkcji ubrań i akcesoriów. Dlatego warto się zastanowić nad zakupem kolejnej nowej sukienki czy pary butów i pomyśleć nad zakupami używanych ubrań. Dzięki czemu ingerencja w środowisko będzie zdecydowanie mniejsza a Ty zaoszczędzisz pieniądze.
Jest dużo zalet zakupów używanych ubrań i dodatków. Po pierwsze cena jest zdecydowanie niższa niż przy zakupach nowych ubrań. Twój portfel zdecydowanie mniej ucierpi kupując ubrania na Remix niż idąc do centrum handlowego 🙂 Poza tym aktualnie zwraca się dużą uwagę na oryginalność ubrań, warto mieć w szafie coś zupełnie innego niż wszyscy. W second handach online znajdziesz nie jedną perełkę o zdecydowanie lepszym składzie materiału i lepszej jakości. Dzięki czemu będziesz mieć w szafie coś czego nie mają inni 🙂
Na koniec przygotowałam linki do kilku perełek, które znalazłam na Remix i które powinny się znaleźć w Waszej szafie na wiosnę/lato:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*