Liliowy sweter i bukiet bzów. Ciążowa sesja z bzami

To już chyba tradycja, ale co roku robię sesję z bukietem bzów. Bzy zdecydowanie należą do jednych z moich kwiatowych ulubieńców 🙂 Teraz z niecierpliwością czekam na piwonie i słoneczniki. Powoli piwonie będą rozkwitać więc szykuję już sukienkę i planuje kolejne kadry. Poprzednie moje sesje z bukietem bzów możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Kolejne zdjęcia w wykonaniu uzdolnionej Julki. Uwielbiam nasze sesje. Mimo, że zazwyczaj trwają max 15-30 min to wracam do domu z takim materiałem, że nie mogę zdecydować się, którymi podzielić się z  Wami na blogu.

Tym razem miejsce do sesji znalazła Julka- pomost nad jeziorem. Otoczone zielonymi drzewami jezioro wygląda jak zaciszny zakątek 🙂 Na zdjęcia wybrałam sweterek w liliowym kolorze, białe jeansy i buty na obcasie. Dopasowałam słomiany pasek i oczywiście duży bukiet bzów. Mam nadzieję, że spodobają Wam się efekty nowej ciążowej sesji z Julką <3 Dajcie znać co myślicie w komentarzu!

PS. Przygotowałam jeszcze jedną sesję z bukietem bzów, w miejskim klimacie, już niedługo pokażę Wam efekty. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć w liliowym seterku na pomoście 🙂

 

sandały/heels: RoyalFashion

sweter/sweater: Kabarday Fashion

pasek/belt: Orsay

jeans: Zalando

fot. Julia Szklarek

 

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*