Katarzyna Michalak “Zagubiona”

Witajcie! Dzisiaj przychodzę z trochę innym postem niż zazwyczaj 🙂 Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do lektury najnowszej książki Katarzyny Michalak. Jestem pewna, że znacie autorkę. Ja trafiłam na powieści Katarzyny Michalak latem. Otrzymałam egzemplarz książki do zdjęć i tak się wciągnęłam, że przeczytałam ją jednym tchem! Przez całą zimę przeczytałam wszystkie części i z niecierpliwoscią czekałam na kolejne powieści Katarzyny Michalak.

Przed weekendem przyszła do mnie najnowsza powieść “Zagubiona” i jak się domyślacie w weekend przeczytałam całość. Tak jak przy poprzednich książkach nie mogłam się oderwać od czytania!

“Zagubiona” to druga część nie-autorskiej trylogii Katarzyny Michalak. Opisane wydarzenia są prawdziwe dlatego wywołują tak dużo emocji i poruszają. Główna bohaterka- Weronika, po stracie pierwszej miłości, dzięki pracy i wsparciu nie poddaje się i walczy o szczęście. Pragnie jednego- kochać i być kochaną, czego nie doświadczyła od najmłodszych lat. Po raz kolejny dokonuje złych wyborów, powierza uczucia niewłaściwej osobie i po raz kolejny przeżywa stratę.

Jak poprzednia tom autorskiej trylogii, “Zagubiona” wywołuje burzę uczuć, masę łez ale daje też nadzieję, że zawsze po burzy wychodzi słońce! Dlatego czekam z niecierpliwością na kolejną część i szczęśliwą miłość Weroniki i Wiktora <3  Mam nadzieję, że udało mi się Was zachęcić do czytania 🙂

Książkę “Zagubiona” Katarzyny Michalak znajdziecie w księgarni Gandalf.

 

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*