Inuikii boots and camel coat in Autumn look

I think the wool oversize sweater and camel coat are must have products for this season. Since few Years the camel coats become so popular! I ordered my first camel coat in 2014, already 4 years ago! Since then every Year I’m looking for a new camel coat <3 Camel coats look classy and so fashionable. They fits many types of outfits and many colors.

For today I prepared outfit with beige, grey and camel color. I choose camel coat, grey wool skirt and beige sweater. I combined it with beige Inuikii boots, white hat and shoulder bag. Camel looks perfect in combination with grey and bright colors, don’t You think?

Have You already found your perfect camel coat?  <3 let me know !

 

Camelowe płaszcze od kilku lat są jednym z najpopularniejszych okryć na jesień i zimę. W mojej szafie od 4 lat królują płaszcze w kolorze camelowym, co roku decyduję się na delikatnie inny odcień. W poprzednim sezonie najczęściej nosiłam bardzo intensywny (POST) i jaśniejszy (POST) odcień beżu. W tym sezonie wybrałam płaszcz, który jest kolorystycznie pomiędzy tymi dwoma z poprzedniego sezonu. Camelowy płaszcz świetnie wygląda w różnorodnych połączeniach. Ja najbardziej lubię nosić go w zestawie z czernią i jasnym beżem. Camel świetnie wygląda z bielą oraz szarościami.

W dzisiejszym poście przygotowałam stylizację z szarościami, camelem i jasnym beżem. Piękną wełnianą spódniczkę z falbankami połączyłam z beżowym swetrem i camelowym płaszczem. Dopasowałam Inuikii w beżowym odcieniu, jasną czapkę z pomponem i czarna torebkę.

Przyznam, że mimo braku rajstop nie zmarzłam! To chyba zasługa wełnianych ubrań i butów z kożuszkiem<3 Jak Wam się podoba moja stylizacja? Macie w szafie idealny camelowy płaszcz? 🙂

 

płaszcz/coat: About You, Object

botki/boots: Inuikii

spódniczka/skirt: Laurella (“julietteinwonderland” -10%)

sweter/sweater: H&M

czapka/hat: Szaleo

torebka/shoulder bag: BonPrix

 

fot. Paulina Szypula

 

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*