Girls & funfair! Pielęgnacja włosów na jesień

Hello! Days in Poland become cold and windy. I got cold again and I will spend next days in bed, I hope I will feel better soon! I have so many things to do and so many photo sessions to make so I need to be healthy asap.

Because of colder weather I want to remind You sunny days in my new post! This photos are second part of the photo session in funfairwhich I made in August. For this part of photo session I choose outfit with wool sweater and denim shorts. I added black boots, black hat and some accessories: camera and popcorn.

You are welcome to see the photos from colorful funfair. I hope You will like all of them <3

 

Kochani! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać drugą obiecana część zdjęć z wesołego miasteczka! Tym razem w zupełnie innej stylizacji, poprzednio wybrałam maxi sukienkę, dzisiaj mam dla Was stylizację z szortami z wysokim stanem. Tym razem dla odmiany nie pozowałam sama! Podczas sesji miałam okazję poznać Kornelię z notforyoou i razem zrobiłyśmy kilka “kumpelskich” kadrów. Aparat i popcorn świetnie sprawdziły się jako rekwizyty na zdjęciach 🙂

Wiele razy pytacie mnie, jak dbam o włosy. Dlatego dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić kilkoma moimi radami co robić, aby włosy wyglądały na zadbane, piękne i szybko rosły! Z racji, że upalne lato już za nami warto pomyśleć o regeneracji włosów. Latem włosy są podatne na szkodliwe działanie słońca, a także wody morskiej dlatego wydają się przesuszone i zniszczone. Dlatego warto pomyśleć o regeneracji. W moim przypadku świetnie sprawdzają się olejki na włosy. Ważna jest oczywiście systematyczność i wytrwałość w stosowaniu a napewno uzyskacie porządny efekt!

Jak dotąd z olejków miałam okazję testować olej rycynowy i olej arganowy. Szczególnie ten pierwszy świetnie sprawdza się do pielęgnacji włosów (nie tylko włosów, przetestujcie też na brwi i rzęsy). Olejek rycynowy można stosować na końcówki włosów, ale również na całe włosy. Ja nakładam olejek na suche włosy, najczęściej na końcówki, bo one w moim przypadku potrzebują najwięcej regeneracji. Olejek wystarczy pozostawić na 15 minut, jednak dla lepszego zastosowania warto potrzymać kilka godzin na włosach.

Dzięki stosowaniu oleju rycynowego włosy stają się miękkie i błyszczące, a dodatkowo zdecydowanie szybciej rosną i mniej wypadają. Oto cały sekret i przepis na długie zadbane włosy. Używacie olej rycynowy do pielęgnacji czy macie inne sposoby na błyszczące włosy? 🙂

Zapraszam do obejrzenia sesji z parku rozrywki, mam nadzieję, że spodobają Wam się zdjęcia <3

 

szorty/shorts: Levis

sweter/sweater: H&M

botki/boots: Czasnabuty

naszyjnik/necklace: Ania Kruk

czapka/hat: Tomy x GIGI

fot. Paulina Szypula

 

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*