Funfair! Maxi dress for Autumn. Sesja w wesołym miasteczku

Like every Year I visited funfair in the end of the Summer. It’s small one but I have a dream to visit the Disneyland one day! Nevertheless I’m happy that there is once a Year a funfair in my city although it’s small 🙂

The funfair is so colorful and full of music, and all this creates some special atmosphere. I made there few photo sessions and today I want to present You photos my first outfit.

For the photo session I chose a look with flower maxi dress, denim vest from vintage shop and black boots. I added black belt and and black hat. Maybe you think the funfair is so colorful place and it will be better to wear clothes in subdued colors, but have a look on my composition. Don’t You think that the colorful outfit looks really good on the background with roundabouts? Check the photos and write Your opinion bellow <3 I really like to read them!

PS. Photo session from last Year in funfair You can find here: Theme Park.

 

Chyba zauważyliście, że szukam ciekawych miejsc do realizacji moich pomysłów na sesje zdjęciowe. Dlatego jak tylko pojawiło się wesołe miasteczko w Poznaniu spontanicznie zorganizowałam sesję na tle karuzeli. Tradycyjnie zabrałam ze sobą torbę ubrań i stworzyłam nie jeden ale kilka sesji w zupełnie innym klimacie. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać pierwszą i moją ulubioną z tegorocznych sesji w Wesołym miasteczku!

Wesołe miasteczko kojarzy mi się z jeansową vintage kataną i szortami. Jednak tym razem postanowiłam pomieszać style i stworzyć coś zupełnie innego. Elegancką sukienkę (sukienka idealnie sprawdzi się na jesienne wesela) połączyłam z jeansową kamizelką, czarnym kapeluszem i botkami na obcasie. Podkreśliłam talię czarnym paskiem, pofalowałam włosy i kupiłam dodatki: coca colę i różową watę cukrową. Mam wrażenie, że pozornie niepasujące do siebie elementy stylizacji stworzyły spójny look. Jak Wam się podoba takie połączenie? Obejrzyjcie zdjęcia i napiszcie w komentarzu co myślicie o dzisiejszej stylizacji <3

PS. Zeszłoroczną sesję w wesołym miasteczku możecie obejrzeć w poście: Theme Park, zapraszam!

sukienka/dress: Milena Platek

kamizelka/denim vest: Levis

botki/boots: ZARA

kapelusz/hat: Szaleo

pasek/belt: Laurella

fot. Paulina Szypula

 

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*