Denim dress with braces and striped blouse

Golden hour is the best time to make photo session. Beautiful sunset and colorful sky is making amazing effect on the photos. Especially on the country side fields and trees as a background. I was so lucky to catch golden hour on my photos! One hour before the photo session it was raining and I wanted to cancel the photo session. Luckily I didn’t do it, my photographer prompt me to go and take a chance <3

For the photo session on countryside I combined outfit with denim dress with braces and striped blouse. To make the outfit look like “Wild West” I added beige hat and brown boots. The location and outfit fit perfectly don’t You think? Tell me Your opinion in the comment!

 

Złota godzina, piękny zachód słońca, unosząca się mgła- czy można sobie wymarzyć piękniejszy plener na zdjęcia? 🙂 Przyjechałam tutaj z myślą o polu słoneczników, wróciłam z dodatkową spontaniczną sesją na polu. Miałam przeczucie, że po drodze znajdziemy piękne miejsce dlatego spakowałam dodatkową stylizację, która całkiem przypadkowo wpisała się w klimat <3 Na zdjęcia w słonecznikach musicie jeszcze poczekać kilka dni, mogę Was zapewnić, że będzie warto!

Stylizacja z dzisiejszych zdjęć przywodzi mi na myśl Texas, jeans, kapelusz i brązowe botki jak najbardziej przypominają atmosferę Dzikiego Zachodu. Za zdjęciach mam na sobie jeansową spódniczkę na szelkach, bluzkę w paski, beżowy kapelusz i brązowe botki. Macie swój ulubiony dodatek do stylizacji? Moim zdecydowanie są najrycia głowy, uwielbiam kaszkiety i kapelusze 🙂

Oprócz kadrów na polu mam dla Was kilka z auta. Żałowałam, ża auto nie jest jeepem, bardziej pasowałoby do otoczenia. Jednak złoty zachód słońca sprawia, że zdjęcie ma niesamowitą aurę. Chodźcie obejrzeć wszystkie i napiszcie czy Wam się podobają!

 

bluzka/blouse: Kik

sukienka na szelkach/denim dress: Kik

botki/boots: Deichmann

kapelusz/hat: Szaleo

fot. Paulina Szypula

 

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*