Street style photos with bouquet of hydrangeas

Which flowers are Your favorites? I’m big lover of flowers so for me it’s hard to say which ones I like the most! I try to have always fresh flowers at home and once a week I’m visiting flower market in Poznań to buy new ones 🙂 Flowers from today’s post are from my mother’s garden! She has so many white hydrangeas, and everyone are impressed how her garden looks like. I took some of them and made photos for You with big bouquet of hydrangeas.

Once again I choose street style photos to show You my new idea for Summer outfit. I was wearing white girly dress in my favorite combination! I mixed it with denim, I choose vintage denim vest, I do like how white clothes looks with jeans. I added straw bag, white sandals and some gold details: choker and necklace.

Bouquet of hydrangeas fit this outfit very well, white color of the flowers made my look more delicate. If You are curious how my last stylization idea look like, please check the photos bellow! Remember to comment the post below, I’m really curious which are You favorite flowers <3

 

Od wiosny udało mi się zrealizować nie jedną sesję z kwiatami. Były juz peonie, tulipany, polne kwiaty, kwiatowy box, bzy i kalina. Zdjęcia z dużym bukietem kwiatów przedstawiam w różnych sceneriach: streetowo, w plenerze i w zaciszu kawiarnii. Nie mogę się zdecydować w jakiej scenerii najbardziej lubię fotografować kwiaty, zarówno w plenerze jak i w mieście wyglądają pięknie 🙂

Dzisiaj czas na zdjęcia z bukietem białych hortensji <3  Jako miejsce sesji wybrałam uliczki poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Ostatnio coraz częściej tutaj spaceruję i przy okazji szukam nowych miejscówek do zdjęć. Jeżyce są bardzo klimatyczne, znajdziecie tutaj wiele pięknych kamienic ale też klimatycznych knajp i restauracji.

Do białych hortensji pasują różnorodne stylizacje. Ja zdecydowałam się na moje ulubione połączenie bieli z jeansem. Kwiaty są bardzo kobiecym elementem podobnie jak biała sukienka ze zdjęć dlatego całość postanowiłam przełamać kamizelką w stylu vintage. Dopasowałam białe sandałki na grubym obcasie i koszykową torebkę. Jak Wam się podoba takie połączenie? Lubicie przełamywać delikatne stylizacje ciężkimi elementami stroju?

P.S.  Będąc we Wrocławiu znalazłam piękne hortensje o intensywnie różowym kolorze, ale niestety zapomniałam zabrać statywu więc nie udało mi się zrobić zdjęcia. Jednak nic straconego! Miejsce zapamiętałam i w przyszłym roku w lipcu koniecznie zrobię tam sesję. Znacie może miejsca w Polsce gdzie rosną fioletowe hortensje i jest ich bardzo dużo? 🙂 Marzę o sesji w takim klimacie. Będę wdzięczna za pomoc!

 

sukienka/dress: Loli Pop

kamizelka/ denim vest: Levis

sandały/sandals: golse shoes

medalion/necklace: Ania Kruk

choker: Faye

fot. Magdalena Ow mua. Rosie Jaredowna

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*