Jedzenie bez konserwantów czyli kilka słów o The green Woodpecker Trill

Kasze od “The green Woodpecker Trill” zapewne kojarzycie z moich zdjęć na Instagramie. Jest to przykład na w pełni zdrowe i pożywne jedzenie, którego przygotowanie nie zajmuje dużo czasu 🙂 Risotto i Kaszotto jest przygotowane w 100% z naturalnych i pozbawionych konserwantów produktów. Dania bazują na starannie wyselekcjonowanych i wysuszonych grzybach oraz ryżu i kaszy.

W ofercie The green Woodpecker Trill znajdziecie gotowe mieszanki:

*Risotto z leśnymi suszonymi borowikami

*Risotto z suszonymi pieczarkami

*Kaszotto z leśnymi suszonymi podgrzybkami

*Kaszotto z leśnymi suszonymi kurkami

Kaszotto i Risotto jest przeznaczone dla osób, które cenią sobie zdrowe odżywianie, lubią smacznie i zdrowo zjeść oraz dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie.

Na stronie The green Woodpecker Trill znajdziecie wiele inspiracji i pomysłów jak urozmaicić kaszotto i ryżotto. Produkty możecie kupić w większych sklepach lub bezpośrednio zamówić na stronie TUTAJ.

W celu zrobienia zdjęć odwiedziłam siostry kuchnię. Do sesji przygotowałam Kaszotto z suszonymi kurkami. Zdjęcia utrzymałam w domowym klimacie. Wybrałam czerwoną piżamkę w białe paski, szary sweter i grube skarpetki. Jak Wam sie podoba sesja i mój poranny look? 🙂 Dajcie znać w komentarzu!

piżama/pajamas: Posh You

fot. Iwona Konarska

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*