Home & Decor

Cześć kochani!

Ponieważ mam wrażenie, że ostatnie spędzam więcej czasu na pintereście szukając inspiracji wnętrzarskich zamiast modowych postanowiłam otworzyć dział na blogu “Home & Decor”. Aktualnie jestem na etapie szukania nowego mieszkania stąd moje zainteresowanie wnętrzami <3 Mam nadzieję, że moje posty Was zainteresują a może kogoś nawet zainspirują 🙂 Poza tym chętnie poczytam Wasze rady dotyczące urządzania mieszkania i zobaczę Wasze inspiracje. Będę wdzięczna za każdą poradę i pomysł!

Przy urządzaniu mieszkania dużą rolę odgrywa jego układ, którego jeszcze nie znam 😀 Znalezienie mieszkania nie należy do łatwych czynności szczególnie przy moich wymaganiach. Może nie ma ich bardzo dużo jednak mam kilka kluczowych od których zależy decyzja. Przede wszytskim mieszkanie musi być jasne! Chiałabym robić w nim jak najwięcej sesji i wykorzystać je głównie pod zdjęcia. Szczególnie zimą kiedy sesja na mrozie zdecydowanie nie należy do przyjemnych 😀 Światło jest kluczem do sukcesu przy sesji zdjęciowej!

Dzisiaj mam dla Was kilka ogólnych inspiracji, dajcie znać co myślicie 🙂 Będę wdzięczna za każdy komentarz z radami co warto mieć w mieszkaniu. Koniecznie napiszcie czy interesuje Was taka tematyka. Kolejne mieszkaniowe posty będą dotyczyć poszczególnych pokoii i poszczególnych elementów wystroju.

Ohhh Home sweeet Home!

 

 

1 Comment

  • Marysia says:

    Nie wiem czy każde zdjęcie to inne pomieszczenie, tak wygląda. Każde zdjęcie mi się podoba i nie mam uwag w sumie barwy, które są mi bliskie i lubię taki styl. Jasne przytulne pomieszczenia. Nie koniecznie wydaje mi się praktyczne miejsce na kwiatek w łazience, ale to moja wizja.:) No i jak dla mnie nie koniecznie ta gałązka z brzozy przy łóżku stojąca sobie. Może w coś włożyć lub zrobić podpórkę by zrobić np. wieszak na kapelusze czapki… Ale to moje wizje, wg mnie wszystko OK a dom robimy dla siebie by czuć się dobrze.:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*