Butiq Spot Poznań

Cześć kochani!

W końcu doczekaliśmy się pięknej wiosennej pogody! Dni są tak słoneczne i ciepłe, że ciężko jest usiedzieć w domu! Też tak macie? Z przyjemnością wychodzę z mieszkania i idę na popołudniowy spacer. Rośliny budzą się do życia, widać już pierwsze cielone pąki, lada chwila będzie pięknie <3

Jak wiecie zawsze wspieram polskie marki, nie znaczy to, że nie kupuje ubrań w sieciówkach. Jednak myślę, że duża cześć mojej garderoby są to ubrania od polskich marek. Dlatego nie mogłam odmówić, kiedy dziewczyny z BUTIQ SPOT  zaprosiły mnie do odwiedzenia i obejrzenia ich kolekcji!

BUTIQ SPOT to klimatyczne miejsce w centrum Poznania. Jest to miejsce sprzedaży autorskich kolekcji 4 marek:
Marzena Chełmińska
MyAnnie
Orushka
Mariola Turbiarz

Każda z tych marek jest inna a zarazem wyjątkowa! MyAnnie to wyjątkowe sukienki o nieszablonowych krojach i najwyższej jakości dzianin, Orushka to piękne i odważne kreacje, Mariola Turbiarz to unikatowe ubrania pełne kolorów, natomiast Marzena Chełmińska to delikatność i elegancja.

Cztery marki w jednym miejscu, każda w zupełnie innym stylu. Dlatego myślę, że odwiedzając BUTIQ SPOT każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Do sesji wybrałam szarą bomberkę od Mariola Turbiarz. Kurteczka została ozdobiona żółtymi ściągaczami i niebieskim wzorem. Do kurteczki dopasowałam bordową sukienkę z falbaną, czarne rajstopy i motocyklowe buty. Dzisiaj mam dla Was zdjęcia, które zrobiłyśmy wewnątrz butiku, prawda, ze miejsce jest bardzo klimatyczne? 🙂

BUTIQ SPOT znajdziecie przy ul. Dolna Wilda 87 w Poznań.

 

bomberka/ bomber jacket: Mariola Turbiarz

sukienka/dress: Moes

botki/boots: Deichmann

rajstopy/ tights: Gabriella

fot. Iwona Konarska

 

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*