Mom jeans and violet jacket in autumn outfit

Dears! Does anyone from You have violet clothes in Your wardrobe? I didn’t have any before, but since this week there is a first one! Violet color fit grey, beige, and white. There are different tones of violet and all of them are good for cold autumn and winter stylizations. For summer and spring I prefer to wear more warm colors like red and burgundy, and You?

In my today’s look I’ve mixed violet with jeans and grey color. I tried to create autumn streetstyle look so for my first violet item I’ve choosen minimalistic jacket. On the photo session I was wearing additionally grey warm golf and mom jeans. I added black boots, grey watch and small clutch bag to complete the look.

We made the photos in a very cold day! Although it’s November I felt like it was already winter. I hope that beautiful polish gold autumn will stay a bit longer. I’d love to catch the colorful leaves on next photo sessions. I checked that next week will be sunny so I’m preparing new outfits and looking forward to make photos with gold trees as a background <3

 

Nie spodziewałam sie, że w tym roku tak szybko zrobi się chłodno i mroźnie. Ostatnie dni były bardzo wietrzne i wręcz nie zachęcały do wychodzenia na zewnątrz. Szczególnie po powrocie z ciepłego południa Europy miałam ochotę spędzać dnie w łóżku z gorącą herbatą i ciastkami. Niestety w moim przypadku to niewykonalne, mam tyle sesji do nadrobienia, że nawet zimny Orkan Grzegorz nie przeszkodził mi w zrobieniu dzisiejszych zdjeć. Co prawda musiałam trochę zmienić koncepcję stylizacji i założyć więcej warstw na siebie niż w pierwotnych planach.

Jako miejsce do streetowej sesji wybrałam ulicę św. Marcin w Poznaniu. Św. Marcin jest aktualnie w remoncie więc już niedługo będzie wyglądać trochę inaczej, mam nadzieję, że dużo sie nie zmieni, bo bardzo lubię fotografować tam stylizację. Ulica na tle jasnych kamieniczek idealnie kolorystycznie pasuje do mojej streetowej stylizacji.

Na sesję wybrałam stylizację z jeansami typu mom jeans, szarym plecionym golfem i fioletowym akcentem w postaci marynarki. Zauważyłam, że jest to pierwsza fioletowa rzecz w mojej szafie! Fiolet sprawdza sie w jesiennych i zimowych stylizacjach. W tym roku wg Pantone fiolet- Royal lilac jest w czołówce trendów. Coraz częściej pojawia się na wybiegachi w modzie ulicznej. Pasuje do beży, szarości i bieli. Ja wybrałam połączenie z szarościami i jeansem. Do stylizacji dopasowałam zegarek na szarym pasku, torebkę i czarne lakierowane botki.

Mam nadzieję, ze spodoba Wam się zestaw 🙂 A Wy macie coś fioletowego w swojej szafie? 🙂

Plecione swetry znajdziecie TUTAJ.

 

golf: Rosegal

marynarka/jacket: American Outlet (enjoy 30% off with “JULIETTE2017”)

jeans: NA-KD (enjoy -30% off with “juliette30”)

botki/boots: BonPrix

zegarek/watch: Paul Hewitt

torebka/clutch bag: Furla, Zalando

fot. Ola Wawrzyniak

 

7 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*