Grey set, tights with stars and bottle green coat

Autumn is so wonderful season of the Year! I think most of my best photos, since I start blogging, were made during autumn. The colorful leaves on the trees are an amazing background for photos. Its my dream to see the autumn in countries like Sweden, Canada or Iceland. I’m pretty sure the views are even more than beautiful! Have You been there?

To highlight the autumn colors I choose outfit in grey and bottle green color. I was wearing grey set- blouse with ruffle and flared skirt, tights with small stars and coat in bottle green color. I added details in black and grey colors: belt, cap, motorcycle boots and shoulder bag. This time I didn’t forgot about jewelry and I decorated my look with a grey watch.

I met with Julka, my photographer, just after my trip to Portugal and Spain. I wanted so much to catch the Polish autumn and colorful trees, that’s why I tried to make the session as soon as possible. During the photos we had beautiful weather, it was sunny and warm. The sun just come up from the clouds and the light was warm ( almost gold). If You look at the photos it might look a little bit as a sunrise or sunset ! See it by yourself and tell me what you think !

 

Od ubiegłego roku pokochałam kaszkiety! Dopełniają nie jedną moją stylizację. Wcześniej miałam jeden- czarny ze złotymi elementami. Od niedawna w mojej szafie pojawiły się nowe w szarej kolorystyce z brązowymi elementami i w kratę. Kaszkiety pochodzą z polskiej marki: Sterkowski. Są bardzo dobrze i starannie wykonane, a co najważniejsze wyglądają bardzo stylowo!

Dzisiejsza sesja zdjęciowa była pierwsza, którą wykonałam po powrocie z wakacji. Obawiałam się, że liście tak szybko opadną i nie uda mi się złapać jesieni na zdjęciach dlatego już następnego dnia umówiłam się z Julką na zdjęcia w klimatycznym Puszczykowie. Liście na drzewach utrzymują się wyjątkowo długo i nadal pojawiają się w tle moich sesji 🙂

Na sesję wybrałam stylizację w szaro-zielonej kolorystyce. Wybrałam szary komplet składający się z rozkloszowanej spódniczki i bluzeczki z falbanką, płaszcz w kolorze iglastej zieleni, szary szal oraz szarą kraciastą czapkę. Dopasowałam motocyklowe botki z klamrami oraz rajstopy w gwiazdki. Zdjęcia zrobiłyśmy podczas spaceru stąd różnorodność miejsc. Było wyjątkowo przyjemnie, nawet nie musiałam zakładać ciepłego swetra, myślę, że dzisiaj założyłabym dodatkowo szary kardigan aby nie zasłonić pięknej falbanki na bluzeczce.

Zapraszam do obejrzenia efektów kolejnej sesji z Julką, już niedługo przygotujemy kolejne projekty, tym razem coś leśnego! <3

Wzorzyste rajstopy znajdziecie TUTAJ.

 

płaszcz/ coat: BonPrix

bluzka/ blouse: Manifiq&Co

spódniczka/ skirt: Manifiq&Co

pasek/ belt: Bellera

botki/ boots: Czasnabuty

rajstopy/ tights: Calzedonia

kaszkiet/ cap: Sterkowski

szal/scarf: Szaleo

zegarek/watch: Paul Hewitt

 

fot. Julia Szklarek

9 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*