Nowy klub zakupowy w Polsce: Zalando Lounge

Cześć kochani! Dzisiejszy post będzie miał trochę inny charakter niż poprzednie. Chciałabym Wam przedstawić stronę Zalando Lounge. Strona wystartowała w Polsce  w połowie września. Zalando Lounge od maja 2010 roku działa w Niemczech, w tym roku czas na Polskę! Na chwilę obecną strona jest dostępna we Francji, Włoszech, Niemczech, Austrii, Holandii, Danii, Belgii, Finlandii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Zalando Lounge to nowy klub zakupowy, który umożliwia zakup ubrań, butów i dodatków w zdecydowanie niższych cenach niż u producenta. Rabaty dostępne na stronie sięgają 80%. Aby skorzystać z rabatów należy się zarejestrować i gotowe! Czas zakupów na określone marki jest ograniczony, zazwyczaj promocja na dany asortyment trwa 3 dni. Baza dostępnych marek zmienia się praktyczne codziennie, jeśli chcesz być pierwszy to koniecznie zaglądaj rano, promocje stratują już o 7.

Wśród przecenionych marek znajdziecie produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, oraz elementy wystroju wnętrz. Wśród moich ulubieńców ostatnio znalazły się takie marki jak La Perla (-80%), Levis, Cluse i Armani Jeans(-42%). Ostatnio miałam okazję znaleźć kultowe Levisy 501 za mniej niż połowę ceny! A nie mówiłam, ze jest taniej? 🙂
Czas dostawy produktów jest zróżnicowany, jeśli chcesz mieć jak najszybciej przesyłkę zerknij czy w opisie jest “skrócony czas dostawy”. Czasem czas dostawy się wydłuża, ponieważ towar jest zamawiany bezpośrednio u producenta po zakończonej promocji. Zalando Lounge oszczędza w ten sposób na kosztach magazynowania, dzięki czemu produkty mają niższa cenę :) Jeśli zamówione towary Ci nie pasują, nie musisz się martwić 🙂 Zalando Lounge oferuje bezpłatny zwrot zakupionych produktów.

Zalando Lounge umożliwia zakupy w dużo niższych cenach, koniecznie zajrzyjcie na stronę aby sie przekonać <3
Zastanawiałam się w jaki sposób najlepiej przedstawię Wam jak wygląda strona Zalando Lounge. Myślę, że najlepszym sposobem jest sesja! Zdjęcia łatwiej zapamiętać, szczególnie fajne zdjęcia. O pomoc poprosiłam Julkę. Sesję zrobiłyśmy w domowym zaciszu, z kawą słodyczami i laptopem. Mam nadzieję, że udało mi sie Was zachęcić do zajrzenia na stronę Zalando Lounge. Dajcie znać koniecznie w komentarzu 🙂

 

golf: H&M

jeans: Levis 501

zegarek/watch: guess

 

fot. Julia Kołaczyńska-Szklarek

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*