Farmers market in Bangkok

Ciao from Farmers market in Bangkok! Can you believe we made these photos in Poznań ? Somehow when I look on the I see market from Tailand<3

I’m big fun of fresh food, fit dishes and good quality vegetables and fruits. Nowadays it’s not so easy to find good food, so farmers makrets are the best option to look for something better directly from manufacturers. I think these products have to tast for sure better than food from big shopping centers. How about You? do You care about a food which You are eating? 🙂

For the photo session on Farmers market I choose comfortable look. I was wearing white dress with gold little stripes, basket bag and grey Converse shoes. I like to wear this kind of look, esspecally during very hot days these kind of outfits are the best!

Please check my photos from farmers marker, I hope You will like the colorful Bangkok climat <3

 

Powinnam dostać order za tworzenie sesji w Polsce w klimacie miast całego świata 😀 Nowy Jork w WarszawieTullum w Poznańskiej Zielonej WerandzieParyż w Razowa Cafe a dzisiaj ryneczek ze świeżymi warzywami i owocami w Bangkoku!

Na sesję w “Bangkoku” wybrałam lekką biała sukienkę ze złotymi paseczkami. Są one praktycznie niewidoczne, ale dzięki nim sukienka ma cieplejszy odcień i pięknie się mieni. Sukienkę połączyłam z koszykowa torebką i najwygodniejszymi butami- Conversami w szarym kolorze.

Oglądając zdjęcia zwróćcie uwagę na detale: wiszące wiaderko i seledynowe siatki. Początkowo myślałam- bałagan! Jednak takie rzeczy tworzą niepowtarzalny klimat. Liczyłam na papierowe torebki na zakupy, chciałam kupić owoce do sesji i myślę, że w papierowych zdecydowanie lepiej by sie prezentowały niż w foliówkach. Nie było papierowych torebek a i tak wyszło pięknie!

Jeśli chcecie zobaczyć poznański Bangkok to obejrzyjcie wszystkie zdjęcia, zapraszam <3 I życzę miłego wieczoru 🙂

Trampki damskie w różnych kolorach znajdziecie TUTAJ.

 

sukienka/dress: Zaful

torebka/bag: SammyDress

Cenverse: Butsklep

okulary/sunglasses: RayBan

kolczyki/earrings: Zaful

fot. Paweł Andrzejewski

 

 

11 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*