Rainy July! Stylizacja na deszczowa pogodę.

Rain it’s  not a reason to be sad or stay in bed all the day. You can also go for a walk during the rain. Just don’t forget to tak unbrella and some sweater or outwear if You don’t want to get cold. Maybe it is not as pleasant as during the sunny day, but it can also be funny 🙂

For the rainy weather the best option to wear are wellingtons, but unfortunetly I don’t have any in my wardrobe! That’s why I choose trainers for the photo session. The thick sole is also good idea for rainy July 🙂 Pink trainers with bows are so cute, don’t You think? I combined them with black jeans and pink sweater. I added pink schoulder bag and classic watch.

You are welcome to see my photos in the rain. I promiss next photos will be full of sun <3

 

Mimo, że zazwyczaj dojeżdżam wszędzie autem to i tak w ostatnie dni parasol był niezbędny! Początkowo planowałam deszczowe dni przeleżeć w łóżku i nadrobić serialowe zaległości jednak odezwała sie moja prawdziwa natura i już po kilku godzinach nie mogłam usiedzieć w domu 😀 Fotograf namówił mnie na spontaniczną sesję z parasolką. Początkowo mysałam, że będzie trochę za ciemno i pomuro na zdjęcia jednak mimo mocnego deszczu udało nam sie zrobić kilka zdjęć!

Podczas deszczu najlepiej sprawdzają się wygodne zestawy- spodnie, sweterek czy bluza. Najlepsze byłyby kalosze, jednak muszę się przyznać, ze w szafie nie mam ani jednej pary 😀 Dlatego wybrałam alternatywę- adidasy na grubej podeszwie. Gruba podeszwa świetnie sprawdza się na deszcz, miło kałuż buciki mi nie przemokły.

Stylizacje utrzymałam w pudrowo czarnej kolorystyce. Wybrałam czarne jeansy, różowy sweterek i różowe adidasy. Dospasowałam pudrową torebkę i marynarski zegarek. Domyśliliście się, że zegarek jest męski? Może trochę wielkość zdradza 🙂 Osobiście lubię pożyczać rzeczy z męskiej garderoby. SLatem podkradam koszulki, a zimą swetry, mam wrażenie, że są cieplejsze niż damskie 😀 Wam też zdaża się coś pozyczyć z szafy chłopaka? 🙂

czarne spodnie znajdziecie TUTAJ.

 

sweter/sweater: il-piu

jeans: American Outlet (na kod “SUMMERSALE” otrzymacie 30%zniżki)

adidasy/trainers: Deez24

zegarek/watch: Trendhim

torebka/ shoulder bag: Fabiola

parasol/umbrella: nn

fot. Artur Manuszak

 

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*