Stylizacja na lato z Manifiq&Co.

How often do You check your cloths materials ? Let’s be honest, quality during summer is really important. I try as much as I can to wear delicate and breathing materials, linen or cotton are my favorite picks . I need to say that recently I really like polish brands, beautiful and on the same time with high quality. Today’s session set is a great example of what you can wear on really hot days.
Presented below Manifiq&Co cloths are perfect if you search for something comfortable for walks during warm days and you don’t always know which kind of shoes will you pick, trainers or high heels. As you can see I combined today two styles in one outfit, please let me know if you like this look !

 

Zwracacie uwagę na rodzaj materiału z którego wykonane są ubrania? Dla mnie jakość jest bardzo ważna, szczególnie latem. Staram się dobierać naturalne materiały tak aby skóra mogła bez problemu oddychać. Latem wybieram głównie len i bawełnę, a także sprawdzam czy materiał nie ma sztucznych domieszek. Dlatego uwielbiam produkty polskich marek- piękne wzory przy wysokiej jakości! Komplet z dzisiejszej sesji jest na to najlepszym przykładem, bawełna z domieszką jedwabiu świetnie sprawdzi się na upalne letnie dni.

Zestaw z Manifiq&Co będzie pasować do trampek i jeansówych kurtek na luźne spacery i spotkania, a także pasuje na imprezy i przyjęcia w połączeniu ze szpilkami. Moja dzisiejsza propozycja jest połączeniem obu styli. Komplet w kolorze śmietankowym połączyłam z sandałkami w cielistym kolorze i czarna kurtka jeansową. Dopasowałam torebkę na złotym łańcuszku, a włosy związałam w mały koczek. Jak Wam sie podoba takie połączenie? 🙂

Sandały damskie na obcasie znajdziecie TUTAJ.

 

spódniczka/skirt: Manifiq&Co

top: Manifiq&Co

sandały/sandals: Deichmann

jeansowakurtka/denim jacket: Zaful

Furla: Zalando

fot. Magda Hanik

 

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*