Off shoulder light green dress

Since yesterday the weather is better! Finally I started feeling real Spring around <3 I even took a blanket and my laptop and I wrote this post outside! The hot sunlights and the smell of the flowers was amazing, I’ve missed this all so much!

Today’s photo session was made in the begining of the April when the Spring just started. I was waiting a bit to show You the photos, because I was waiting for better weather 🙂 This outfit fits sunny days, so last month You wouldn’t be able to wear it 🙁 My outfit is a mix of off shoulder light green dress, white trainers and grey sweater. This time photos are much more artistic and romantic. Do You like to watch this kinds of post on my blog? <3

 

Tak jak wspominałam w tym roku starłam się wykorzystać w 100% kwitnące drzewa jako tło do sesji. Przed majówką odwiedziłam Zamek i Arboretum w Kórniku, gdzie udało mi się zrobić zdjęcia z kwitnącymi magnoliami i wrzoścami. Natomiast wczoraj spędziłyśmy dzień na sesji w jabłoniowym sadzie. W planach pozostała mi tylko sesja na tle białych bzów. Pod moim domem bez już powoli rozkwita więc mam nadzieję, że zrealizuję ją na początku przyszłego tygodnia 😉 Oczywiście w międzyczasie postaram się publikować streetowe sesje, chociaż mam nadzieję, że jak pogoda sie poprawi to każda z Was sięgnie do szafy po ulubioną sukienkę!

Zdjęcia z dzisiejszej sesji udało mi się zrobić na początku kwietnia, wtedy dopiero zaczynałam planować wiosenne zdjęcia 🙂 Niestety było to pierwszy i ostatni ciepły dzień w kwietniu. Gdybym wiedziała to zamiast spędzić pół dnia u fryzjera zrobiłabym więcej sesji i spędziła więcej czasu na świeżym powietrzu!

Na sesję wybrałam sukienkę w jasnozielonym kolorze, białe trampki i szary gruby sweter. Stylizację dopasowałam do kwitnących drzew, jasna zieleń pięknie komponuje się z bielą i różem. Zapraszam do obejrzenia wynikow sesji poniżej i podzielenia się wrażeniami ;)Mam nadzieję, że bardzo Wam się spodoba, już dawno nie publikowałam subtelnych i romantycznych zdjęć <3

Białe trampki znajdziecie TUTAJ.

 

sukienka/dress: ZAFUL

trampki KEDS/ KEDS trainets: Mivo (zapraszam do skorzystania z mojego 20% kodu rabatowego “JULIETTEM20” na nieprzecenione buty ze strony Mivo, minimalne zamówienie to 50zł)

sweter/sweater: Il Piu

fot. Michalski Fotografuje

 

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*