Mom ripped jeans

Which type of jeans are Your favourites? I like the most “Mom jeans”. I feel really comfortable wearing them. For me, the best are jeans without rips. It is really hard to find one which would fit me perfectly 🙁 There are a lot of ripped jeans in the shops but not so many simple “Mom jeans”.

My today’s outfit is casual. I choose jeans, white shirt and coat in navy blue color. I wanted my look to be quite elegant so I decided to wear heels. Shoes can totally change the total outfit. I think that heels fits perfect my stylization. What do You think?

 

“Mom jeans” to mój ulubiony typ spodni. Świetnie się w nich czuję, poza tym mam wrażenie, ze pasują do mojej sylwetki. Najbardziej lubię proste i bez dziur jednak jak dotąd nie udało mi się znaleźć takich, które pasowałyby do moich wymagań. Tych z dziurami za to jest w sklepach najwięcej. Mój dzisiejszy zestaw jest casualowy z nutą elegancji. Granat, jeans i biel to ponadczasowe połączenie. Bardzo lubię nosić jeansy w połączeniu ze szpilkami, potrafią zupełnie zmienić charakter codziennego stroju, sprawiają, że stylizacja staje się bardziej efektywniejsza i elegancka. Ja Wy jak uważacie? Nosicie jeansy ze szpilkami czy raczej wybieracie płaskie buty?

Z fotografem zadecydowałyśmy, że zestaw będzie pasował do streetowego otoczenia. Jako miejsce sesji wybrałyśmy poznański Stary Rynek i okoliczne uliczki. Dawno nie fotografowałam moich stylizacji na starówce, muszę tu częściej wracać, kamieniczki są przepiękne i tworzą piękne tło do zdjęć 🙂

 

jeans: KLIK

trencz/outwear: KLIK

koszula/shirt: ZARA

szpilki/heels: KLIK

 

fot. Iwona Konarska

 

DSC_1100a

DSC_1104a2

DSC_1125a2

DSC_1090a9

DSC_1095a

DSC_1099b2

DSC_1107a

DSC_1112a

DSC_1115a

DSC_1106b2

16 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*