Mimo, że nie ma śniegu a na dworze jest szaro i pochmurno to u mnie w domu już pachnie Świętami. A to dlatego, że weekend spędziłam na pieczeniu pierniczków słuchając w radiu Last Christmas. To znaczy, że święta już niedługo;) Brakuje jeszcze tylko choinki, w przyszłym tygodniu muszę wybrać się na poszukiwania. Jutro pierniczków część dalsza- tym razem czas na takie bardziej ambitne, te wczorajsze piekłam z przepisu, który już kiedyś zamieściłam na blogu Pierniczki z nadzieniem porzeczkowym 😉

There isn’t any snow outside, but in my home i can feel coming Xmas. It’s because I was baking gingerbread all weekend and i was listening Last Christmas on radio. And it means that Xmas will be soon;) Jus we need a christmas tree, i have to go and find nice one this week. Tomorrow i will baking also but this gingerbreads will be more ambitious;)

En Polonia no hay nieve pero  ya se siente la Navidad en mi casa. Es porque fue horne pan de jengibre en fin-de-semana. Unico que le falta arbol de navidad, voy a buscar en este semana;) manana voy a hornear pan de jengibre tambien, pero este van a estar mas ambicioso i dificil.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*